Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Bordás Ferenc (1911-1982): Őszi rózsák, színezett linómetszet, üvegezett keretben, 46x36 cm
10037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bóka Dezső (1935): Árpilisi táj, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47x63cm
10038.

Rufpreis:
8 000 HUF

B.T. szignóval: 5 db táblakép naiv stílusban, olaj, kerámia lapokra, kettő sérült, 49×22 cm
10039.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hans Burgkmair (1472-1531): Veronika kendője, fametszet, modern levonat a Hauptblätter graphischer Kunst c. kiadványból (Berlin, cca 1910, Verlag Fischer & Franke), kopottas állapotban / Veil of Veronica / Das Schweifstuch der heiligen Veronika, modern print of original woodcut from Hauptblätter grafischer Kunst, somewhat worn, 42x31cm
10040.

Hans Burgkmair (1472-1531): Veronika kendője, fametszet, modern levonat a Hauptblätter graphischer Kunst c. kiadványból (Berlin, cca 1910, Verlag Fischer & Franke), kopottas állapotban /
Veil of Veronica / Das Schweifstuch der heiligen Veronika, modern print of original woodcut from Hauptblätter grafischer Kunst, somewhat worn, 42x31cm

Rufpreis:
1 000 HUF

10041.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Conrád Gyula - Parlament éjszaka ,rézkarc 33×43 cm. Penész foltokkal.
10042.

Conrád Gyula - Parlament éjszaka ,rézkarc 33×43 cm.
Penész foltokkal.

Rufpreis:
3 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, apró sérülés, 29x38 cm.
10043.

Rufpreis:
6 000 HUF

Czinke Ferenc (1926-2000): Választás 1947-ben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 32x43 cm
10044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csáky Lajos (1955-): Üveghangok. Aktok, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 70×50 cm
10045.

Rufpreis:
175 000 HUF
474,25
546,88

Csányi Lajos (1887-?): Női portré, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán: Iskola, ősszel. 38x52 cm
10046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csendes Csaba (1956-): Adria, olaj, vászon, jelzett, szép keretben, 50×70 cm
10047.

Rufpreis:
31 000 HUF
84,01
96,88

Cseney V László (1905-?): Vihar előtt, rézkarc, papír, jelzett 20×25 cm
10048.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF