Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Holzer jelzéssel: Kikötőben, pasztell, papír, kis szakadás a tetején, 21x31 cm
10097.

Rufpreis:
3 000 HUF

vitéz Horváth Lajos: Hazafelé. Rézkarc, papír, 16x12 cm
10098.

Rufpreis:
800 HUF

10099.

Rufpreis:
10 000 HUF

Carl Otto Hultén (1916): Ex Libris Knut Dubbe, litográfia, jelzett, 9x14,5cm
10100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

10102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Istokovits jelzéssel: Női aktok, ceruza, papír, üvegezett keretben 20×28 cm
10103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Istokovits jelzéssel: Jelentkező, tus, papír, üvegezett keretben 27×16 cm
10104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Gondolkodó tanulmány, grafit, papír, üvegezett keretben 19×14 cm
10105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Női akt tanulmány, grafit, papír, üvegezett keretben 19×14 cm
10106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Istokovits jelzéssel - Vázlat rajz ceruza,papír 19×13 cm.Üvegezett keretben.
10107.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni horgász, rézkarc, jelzett, keretben 43x52cm
10108.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF