Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
523562
10097
167
Holzer jelzéssel: Kikötőben, pasztell, papír, kis szakadás a tetején, 21x31 cm
517699
10098
167
vitéz Horváth Lajos: Hazafelé. Rézkarc, papír, 16x12 cm
477556
10099
167
533762
10100
167
Carl Otto Hultén (1916): Ex Libris Knut Dubbe, litográfia, jelzett, 9x14,5cm
514310
10101
167
Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
503575
10102
167
Imre István (1918-1983): Halászbástya. Rézkarc-papír, jelzett, 70x50 cm Üvegezett keretben
557190
10103
167
Istokovits jelzéssel: Női aktok, ceruza, papír, üvegezett keretben 20×28 cm 557187
10104
167
Istokovits jelzéssel: Jelentkező, tus, papír, üvegezett keretben 27×16 cm 557166
10105
167
Istókovits jelzéssel: Gondolkodó tanulmány, grafit, papír, üvegezett keretben 19×14 cm 557171
10106
167
Istókovits jelzéssel: Női akt tanulmány, grafit, papír, üvegezett keretben 19×14 cm 541569
10107
167
Istokovits jelzéssel - Vázlat rajz ceruza,papír 19×13 cm.Üvegezett keretben.
352140
10108
167
1500
Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni horgász, rézkarc, jelzett, keretben 43x52cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF