Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

J. Feld jelzéssel: Alpesi táj, olaj-vászon, 59x50cm, keretben
10073.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

A. Filippi jelzéssel: Ex libris Jouse Bernard, linómetszet, 8x12cm
10074.

Rufpreis:
1 200 HUF

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /  Freemason sepulchre, water color 33×24 cm
10075.

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /
Freemason sepulchre, water color 33×24 cm

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10076.

Freemason sepulchre, water color 31×21 cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gaál szignóval - Dunapart,rézkarc 43×53cm. Üvegezett keretben.
10077.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gáborjáni Szabó Károly (1897-1955): Akt, fametszet, jelzés a dúcon, 14x20, paszpartuban, igényes üvegezett keretben
10078.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10079.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gádor Emil (1911-1998): Öreg fűz, olaj-farost, üvegezett keretben 90x70cm
10080.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
10081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gera Éva (1923-1996): Csendélet, gouache-farost, 80x60cm
10082.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Gertrude Sedelmayer- Karácsony, szita 70/150   49×66 cm.Üvegezett keretben.
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gimes Lajos (1886-1945): Rothenburg, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 23x18cm
10084.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF