Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
533002
10073
167
24000
J. Feld jelzéssel: Alpesi táj, olaj-vászon, 59x50cm, keretben 533674
10074
167
A. Filippi jelzéssel: Ex libris Jouse Bernard, linómetszet, 8x12cm
543981
10075
167
25000
Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír / Freemason sepulchre, water color 33×24 cm
543988
10076
167
24000
Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír / Freemason sepulchre, water color 31×21 cm
541592
10077
167
Gaál szignóval - Dunapart,rézkarc 43×53cm. Üvegezett keretben. 554968
10078
167
3200
Gáborjáni Szabó Károly (1897-1955): Akt, fametszet, jelzés a dúcon, 14x20, paszpartuban, igényes üvegezett keretben 545832
10079
167
526747
10080
167
40000
Gádor Emil (1911-1998): Öreg fűz, olaj-farost, üvegezett keretben 90x70cm
477636
10081
167
Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
509790
10082
167
25000
Gera Éva (1923-1996): Csendélet, gouache-farost, 80x60cm
541715
10083
167
Gertrude Sedelmayer- Karácsony, szita 70/150 49×66 cm.Üvegezett keretben.
557235
10084
167
Gimes Lajos (1886-1945): Rothenburg, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 23x18cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF