Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514497
10193
167
554297
10194
167
Pusztai Pál (1919-1970): Vázlatgyár, vegyes technika-papír, jelzett 24x16,5cm 554294
10195
167
Pusztai Pál (1919-1970): Sajtóhivatal követe, vegyes technika-papír, jelzett 22x16cm
554289
10196
167
Pusztai Pál (1919-1970): Vasúti egyenruha, grafika-papír, jelzett 15x21,5cm
517446
10197
167
Rácz Vilmos 1941 jelzéssel: Füred. olaj, farost jelzett 50x60 cm keretben
545815
10198
167
Rámpay Borbála: Japán gyerekek, olaj, vászon, jelzett 85×65 cm / Japanese Children, oil, canvas, signed
557432
10199
167
Reich Károly (1922-1988): Shakespeare: A windsori víg nők 9., rézkarc EA VI/XV, igényes keretben, 40×30 cm. 557434
10200
167
Reich Károly (1922-1988): Shakespeare: A windsori víg nők 3., rézkarc EA VII/XV, igényes keretben, 40×30 cm. 533767
10201
167
Rose Reinhold (1894-1959): Frohe Weihnacht Paul Déry, üdvözlőkártya, színezett fametszet, 10x13,5cm
503564
10202
167
Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben
555297
10203
167
22000
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágcsendélet, litográfia, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 16x20cm, paszpartuban és igényes, üvegezett keretben
503636
10204
167
Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF