Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

10193.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Vázlatgyár, vegyes technika-papír, jelzett 24x16,5cm
10194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Sajtóhivatal követe, vegyes technika-papír, jelzett 22x16cm
10195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Vasúti egyenruha, grafika-papír, jelzett 15x21,5cm
10196.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rácz Vilmos 1941 jelzéssel: Füred. olaj, farost jelzett 50x60 cm keretben
10197.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rámpay Borbála: Japán gyerekek, olaj, vászon, jelzett 85×65 cm / Japanese Children, oil, canvas, signed
10198.

Rámpay Borbála: Japán gyerekek, olaj, vászon, jelzett 85×65 cm /
Japanese Children, oil, canvas, signed

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Reich Károly (1922-1988): Shakespeare: A windsori víg nők 9., rézkarc EA VI/XV, igényes keretben, 40×30 cm.
10199.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Shakespeare: A windsori víg nők 3., rézkarc EA VII/XV, igényes keretben, 40×30 cm.
10200.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rose Reinhold (1894-1959): Frohe Weihnacht Paul Déry, üdvözlőkártya, színezett fametszet, 10x13,5cm
10201.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben
10202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágcsendélet, litográfia, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 16x20cm, paszpartuban és igényes, üvegezett keretben
10203.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben
10204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF