Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
554113
10133
167
80000
Kopek Rita (1952-): Látomás, olaj-vászon, jelzett, keretben 60x80cm
544487
10134
167
Kórusz József: Révnél (1959), rézkarc, 19×29 cm, üvegezett keretben 541624
10135
167
Kórusz József (1927)- Balatonpart, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
471112
10136
167
40000
Kovásznai Kováts István (1864-?): Tópart házzal. Olaj, vászon. Jelzett / Istvan Kovats-Kovasznai: Landscape. Oil, canvas. Signed. 100x75 cm
555289
10137
167
Kőrösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Angyal, fametszet, dúcon jelzett, 22x14cm, igényes üvegezett keretben 519178
10138
167
K Róna Klára jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír 50x60 cm keretben
509436
10139
167
L Hunyadi 91. jelzéssel: Akvarell. üvegezett keretben 35x53 cm
509437
10140
167
541030
10141
167
1888 Lohr Ferencz: Női fej ceruza papír 46×59 cm. Üvegezett keretben.
511253
10142
167
25000
Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben
511255
10143
167
25000
545204
10144
167
Lux Alice (1906-1988): 3 db rajz, akt, női fej, tanulmányrajz, tus, toll, papír 28×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF