Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Kopek Rita (1952-): Látomás, olaj-vászon, jelzett, keretben 60x80cm
10133.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kórusz József: Révnél (1959), rézkarc, 19×29 cm, üvegezett keretben
10134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kórusz József (1927)- Balatonpart, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
10135.

Kórusz József (1927)- Balatonpart, rézkarc 42×53 cm.
Üvegezett keretben.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10136.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kőrösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Angyal, fametszet, dúcon jelzett, 22x14cm, igényes üvegezett keretben
10137.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

K Róna Klára jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír 50x60 cm keretben
10138.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10139.

Rufpreis:
2 000 HUF

10140.

Rufpreis:
2 000 HUF

1888 Lohr Ferencz: Női fej ceruza papír 46×59 cm. Üvegezett keretben.
10141.

1888 Lohr Ferencz: Női fej ceruza papír 46×59 cm.
Üvegezett keretben.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben
10142.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10143.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Lux Alice (1906-1988): 3 db rajz, akt, női fej, tanulmányrajz, tus, toll, papír  28×20 cm
10144.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF