Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
544411
10109
167
25000
Iványi Norbert (1953-2001): Önarckép , olaj, papír, jelzett, 22×15 cm. A magyar underground egyik méltatlanul elfelejtett alakja. A képzőművészeti főiskola után, a Kontroll Csoport alapító tagja volt. Külföldön ért el nagy sikereket. (New York, Sydney, Bali)/ Self-portrait, oil, paper, signed/ 546791
10110
167
25000
509549
10111
167
Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal 509547
10112
167
Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal 545959
10113
167
Kalinke jelzéssel: Asztali csendélet (1917), olaj, vászon, 28×18 cm 163324
10114
167
Kállay Nagy szignójával ellátott olajfestmény 40x54cm keretben 531836
10115
167
22000
Kámán Titusz: Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, két apró sérüléssel, keretben 60x80 cm
477558
10116
167
15000
Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
496289
10117
167
490561
10118
167
1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm 536587
10119
167
K. Irén 1916 jelzéssel: Falusi idill, olaj-vászon, 40,5x81cm, keretben 451452
10120
167
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF