Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
471634
10121
167
30000
Kéméndy Jenőnek tulajdonított: Öreg zsidó férfi. Olaj, vászon. 908. jelzéssel. Keretben 55x65 cm
548536
10122
167
Kiss Terézia (1928-): Alkonyat Zebegényben 97/100, rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm
541152
10123
167
Kiss Terézia - Virágcsendélet szín.rézkarc 48×38 cm. Üvegezett keretben. 542286
10124
167
Kiss Terézia (1926): Pünkösdirózsa, rézkarc 85/100, papír, 30×23 cm
488892
10125
167
558039
10126
167
28000
Koch Vilmos (1927-2006): Sikátor (1985), olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
531086
10127
167
Kocsis Emese: Csendélet körtékkel, tempera-karton, jelzett, keretben 49x62cm
422083
10128
167
457064
10129
167
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
422076
10130
167
Kondor Béla (1931-1972): Viszály, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
509306
10131
167
Konecsni Zsizsi (1911-): Bujáki leány, színezett rézkarc, paszpartuban, 34x49
477545
10132
167
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF