Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

10181.

Rufpreis:
8 000 HUF

Paulovits Pál (1892 - 1975): Szeged Tisza-part, rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 59x43cm
10182.

Rufpreis:
4 000 HUF

Paulovits Pál(1892-1975): Női fej, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×22 cm
10183.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
10184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pásztor György (1914-): Önarckép, vegyes technika-papír, jelzett 33x25cm
10185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
10186.

Rufpreis:
1 000 HUF

Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
10187.

Rufpreis:
57 000 HUF
154,47
178,13

Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm
10188.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pietro Leone Ghezzi (1675-1755) - Matteo Oesterreich (1716 - 1778): Paolo ... Napoletano chiamato il Buono, fametszet kartonra kasírozva / Woodcut on cardboard, 35x24cm
10189.

Pietro Leone Ghezzi (1675-1755) - Matteo Oesterreich (1716 - 1778): Paolo ... Napoletano chiamato il Buono, fametszet kartonra kasírozva /
Woodcut on cardboard, 35x24cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm
10190.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Pólya Tibor (1886-1937): A művész pár, vegyes technika, jelzett, üvegezett keretben, 25×16 cm
10191.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
10192.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF