Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
455786
10181
167
536778
10182
167
Paulovits Pál (1892 - 1975): Szeged Tisza-part, rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 59x43cm 547854
10183
167
Paulovits Pál(1892-1975): Női fej, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×22 cm 517229
10184
167
Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
555093
10185
167
Pásztor György (1914-): Önarckép, vegyes technika-papír, jelzett 33x25cm
516030
10186
167
Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
519138
10187
167
57000
Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
517274
10188
167
Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm 544131
10189
167
Pietro Leone Ghezzi (1675-1755) - Matteo Oesterreich (1716 - 1778): Paolo ... Napoletano chiamato il Buono, fametszet kartonra kasírozva / Woodcut on cardboard, 35x24cm
467887
10190
167
70000
Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm
544457
10191
167
19000
Pólya Tibor (1886-1937): A művész pár, vegyes technika, jelzett, üvegezett keretben, 25×16 cm 516041
10192
167
Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF