Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

M Horváth István: Női portré, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×27 cm
10157.

Rufpreis:
12 000 HUF

L. Michel jelzéssel: Rózsás csendélet, olaj-vászon, 70x50cm, keretben
10158.

Rufpreis:
8 000 HUF

M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm
10159.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mihálovits Miklós (1888-1960): Fiatal lány portréja, szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x34cm
10160.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Az újszülött, pasztell, papír, hátoldalán jelzett, üvegezett keretben, 75×65 cm
10161.

Rufpreis:
79 000 HUF
214,09
246,88

Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Bibliai jelenet, pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×48 cm
10162.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10163.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10164.

Rufpreis:
39 000 HUF
105,69
121,88

Molnár Gabriella (1940): Csokor, színezett rézkarc, jelzett, 43x60 cm, keret nélkül.
10165.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. Molnár I. jelzéssel: Játszó gyermekkel. Olaj, vászon, 30x40 cm keretben
10166.

Rufpreis:
5 000 HUF

A. Molnár I. jelzéssel: Évődők. Olaj, karton, üvegezett keretben 33x29 cm
10167.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1900 Munkácsy Mihály (1844-1900) egyetlen rézkarca, Singer és Wolfner tulajdona, lemezen jelzett, 20x28cm, üvegezett keretben
10168.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF