Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
547654
10157
167
M Horváth István: Női portré, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×27 cm
536829
10158
167
L. Michel jelzéssel: Rózsás csendélet, olaj-vászon, 70x50cm, keretben
510828
10159
167
14000
M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm
557256
10160
167
Mihálovits Miklós (1888-1960): Fiatal lány portréja, szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x34cm
548291
10161
167
79000
Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Az újszülött, pasztell, papír, hátoldalán jelzett, üvegezett keretben, 75×65 cm
548328
10162
167
70000
Miklósi Mautschenbacher Ödön (1881-1942): Bibliai jelenet, pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×48 cm
478586
10163
167
13000
557481
10164
167
39000
542248
10165
167
Molnár Gabriella (1940): Csokor, színezett rézkarc, jelzett, 43x60 cm, keret nélkül.
517420
10166
167
A. Molnár I. jelzéssel: Játszó gyermekkel. Olaj, vászon, 30x40 cm keretben
517412
10167
167
A. Molnár I. jelzéssel: Évődők. Olaj, karton, üvegezett keretben 33x29 cm
555043
10168
167
24000
~1900 Munkácsy Mihály (1844-1900) egyetlen rézkarca, Singer és Wolfner tulajdona, lemezen jelzett, 20x28cm, üvegezett keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF