Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Stéhlik János( 1942-): Varjak, olaj, farost, jelzett, 23×68 cm
10217.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Kakadu-pingvin. Akril, filctoll, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
10218.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Álom arcai. Akril, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
10219.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2002 Sugár Gábor: Zsiráf-kolibri, akrill-papír, jelzett, 50x70cm
10220.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Falkában, akril, filctoll, márványpapír, jelzett, kartonra kasírozva, 70x50 cm
10221.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sugár Gábor (1976-) Bodnár István díjas festő: Belső tűz, farost-akril, jelzett, keretben 70x50cm
10222.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

1966 Jozef Sunkiewicz: Csendélet. Olaj, farost 36x43 cm
10223.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Budán, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 25×29 cm
10224.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szakolczai Bizony B. jelzéssel: Patakpart őszi fákkal, olaj-karton, 78x50, szép, díszes keretben
10225.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szász Endre jelzéssel: Rabbi, toll, papír, paszpartban, 14×13 cm
10226.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász Endre jelzéssel: Anya a gyermekével, toll, papír, paszpartban, 13×16 cm
10227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász Endre jelzéssel: Rabbi a házak fölött, toll, papír, paszpartban, 10×12 cm
10228.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF