Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
557514
10217
167
14000
Stéhlik János( 1942-): Varjak, olaj, farost, jelzett, 23×68 cm
510752
10218
167
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Kakadu-pingvin. Akril, filctoll, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
477547
10219
167
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Álom arcai. Akril, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
488714
10220
167
2002 Sugár Gábor: Zsiráf-kolibri, akrill-papír, jelzett, 50x70cm
556490
10221
167
24000
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Falkában, akril, filctoll, márványpapír, jelzett, kartonra kasírozva, 70x50 cm
510757
10222
167
17000
Sugár Gábor (1976-) Bodnár István díjas festő: Belső tűz, farost-akril, jelzett, keretben 70x50cm
509435
10223
167
1966 Jozef Sunkiewicz: Csendélet. Olaj, farost 36x43 cm
557124
10224
167
17000
Szabó Vladimír (1905-1991): Budán, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 25×29 cm
510215
10225
167
15000
Szakolczai Bizony B. jelzéssel: Patakpart őszi fákkal, olaj-karton, 78x50, szép, díszes keretben
555492
10226
167
Szász Endre jelzéssel: Rabbi, toll, papír, paszpartban, 14×13 cm 555490
10227
167
Szász Endre jelzéssel: Anya a gyermekével, toll, papír, paszpartban, 13×16 cm 555488
10228
167
Szász Endre jelzéssel: Rabbi a házak fölött, toll, papír, paszpartban, 10×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF