Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
557367
10205
167
Rozs J. jelzéssel: Tanulmány, grafit, papír, 40x59cm 555809
10206
167
2500
Rózsavölgyi György (1940-): Puskás Ferenc, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 395551
10207
167
543901
10208
167
Ruttka Ferenc (1926-): Vihart váró, olaj, papír, üvegezett keretben, 8×10 cm
559436
10209
167
S. B. jelzéssel: 14db fametszet: ex librisek, gyászlapok, emléklapok, kartonra kasírozva 20,5x14,5-23,5x15,5cm
544042
10210
167
Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet / Vesper, etching, 23x19cm
455508
10211
167
Scultéty Éva (1917-2001): Virág-csendélet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
477912
10212
167
Seres László (1945-): Tanya, offset, ceruzával jelzett, üvegezett keretben 31x44cm
517168
10213
167
Simó József (1926-1979): Gondolatok IV., tus-papír, jelzett, paszpartuzva 30,5x43cm
541810
10214
167
Simon Iván (1931-1999)- A parkban vegyes technika 33×43cm. Üvegezett keretben.
556239
10215
167
Som jelzéssel: Az őrült nő, ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 512375
10216
167
13000
Sóskúti jelzéssel: Téli erdő, olaj-vászon, keretben 107x77cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF