Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Rozs J. jelzéssel: Tanulmány, grafit, papír, 40x59cm
10205.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Rózsavölgyi György (1940-): Puskás Ferenc, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10206.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

10207.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruttka Ferenc (1926-): Vihart váró, olaj, papír, üvegezett keretben, 8×10 cm
10208.

Rufpreis:
4 000 HUF

S. B. jelzéssel: 14db fametszet: ex librisek, gyászlapok, emléklapok, kartonra kasírozva 20,5x14,5-23,5x15,5cm
10209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet / Vesper, etching, 23x19cm
10210.

Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet /
Vesper, etching, 23x19cm

Rufpreis:
800 HUF

10211.

Rufpreis:
2 000 HUF

10212.

Rufpreis:
4 000 HUF

10213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon Iván (1931-1999)- A parkban vegyes technika 33×43cm. Üvegezett keretben.
10214.

Rufpreis:
6 000 HUF

Som jelzéssel: Az őrült nő, ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
10215.

Rufpreis:
800 HUF

Sóskúti jelzéssel: Téli erdő, olaj-vászon, keretben 107x77cm
10216.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF