Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
546802
10229
167
Szász Endre (1926-2003): Sárkányölő Szent György, szitanyomat, jelzett 100/40, apró hibával, 57×43 cm 533014
10230
167
24000
Szegediné jelzéssel: Balaton, olaj-vászon, 69x55,5cm, keretben
491562
10231
167
40000
491561
10232
167
50000
471436
10233
167
Szentmiklósy? S. Sándor: Tavaszi táj. Olaj-vászon. jelzett. keretben 60x40 cm
455437
10234
167
Szentneményi Béla: Csendélet, akvarell-papír, jelzett, keretben 40x50 cm
536858
10235
167
Szenty 1955 jelzéssel: Őzek, olaj-karton, 51x38cm, keretben
503573
10236
167
554610
10237
167
30000
547649
10238
167
17000
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nagymaros, akvarell-papír, jelzett, keretben 56x65 cm
541194
10239
167
Szilágyi J.jelzéssel - Vitorlázók vegyes technika,karton 59 ×47 cm.Törött üveg keretben.
559628
10240
167
Szitás Erzsébet (1915-2005): Mulandóság, linó, papír, jelzett, kis szakadás, üvegezett keretben, 40×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF