Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545972
10350
167
Jelzés nélkül: Balerina (Cca 1900), vegyes technika, papír, 28×22 cm , üvegezett keretben 418895
10351
167
cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm 556147
10352
167
Jelzés nélkül: Csendélet szoborral, olaj, farost, 50×40 cm 516719
10353
167
Jelzés nélkül: Erdei táj, olaj-karton, keretben 71x58cm 499346
10354
167
4 db jelzés nélkül: női aktot, portrét ábrázoló szénrajz 43x61 cm 517217
10355
167
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
499371
10356
167
Jelzés nélkül: Női akt, papír, szénrajz 27x61 cm
503616
10357
167
Jelzés nélkül: Erdőben, olaj, farost. ÜVegezett keretben 40x50 cm 534160
10358
167
Jelzés nélkül: Éjjel a baromfiudvarban, szövetkép, üvegezett keretben, 28x24cm
541734
10359
167
Olvashatatlan jelzéssel - Fő tér,fametszet 43×34 cm. Üvegezett keretben.
541761
10360
167
Olvashatatlan jelzéssel - Kúria, fametszet, papír 43×34 cm. Üvegezett keretben.
541764
10361
167
Olvashatatlan jelzéssel - Pásztor az erdőben, rézkarc 28×36 cm.Üvegezett keretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF