Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
475949
10290
167
1855 Bécs látképe acélmetszet paszpartuban 18,5x23,5cm 556671
10291
167
Zsoldos Nagy Illés: 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×19 cm, 10×14 cm 533698
10292
167
4db jelzett, magyar és külföldi ex libris különféle technikákkal és méretben
533734
10293
167
3db magyar és külföldi gyászkártya különféle technikával
484863
10294
167
3db klf technikával készült rajz (ceruza, filc, akvarell)
394085
10295
167
519187
10296
167
14000
Azonosítatlan jelzéssel: Tájban. olaj, vászon. 80x60 cm keretben
512482
10297
167
Falusi házat ábrázoló gobelin üvegezett keretben 23x18cm 412003
10298
167
A festőművészet remekei - Régi mesterek leghíresebb alkotásainak gyűjteménye színes másolatokban II. 21-40. tábla. Bp., 1902. Lampel + 3 tábla. 476836
10299
167
Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
554638
10300
167
17000
"Viribus Unitis Weltkrieg 1914-15" selyemre nyomott I. világháborús emlék selyemkép 14x10cm paszpartuban és igényes üvegezett fa keretben / WW. I. war memorial painted silk.
559811
10301
167
Kép tétel (3db): 2 db Kiss Imre színes ceruza rajz: csendélet, tájkép, Szabó B. jelzéssel 1db olaj, karton, festmény: téli tanya Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF