Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

1855 Bécs látképe acélmetszet paszpartuban 18,5x23,5cm
10290.

Rufpreis:
800 HUF

Zsoldos Nagy Illés: 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×19 cm, 10×14 cm
10291.

Rufpreis:
1 600 HUF

4db jelzett, magyar és külföldi ex libris különféle technikákkal és méretben
10292.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db magyar és külföldi gyászkártya különféle technikával
10293.

Rufpreis:
1 200 HUF

3db klf technikával készült rajz (ceruza, filc, akvarell)
10294.

Rufpreis:
800 HUF

10295.

Rufpreis:
4 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Tájban. olaj, vászon. 80x60 cm keretben
10296.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Falusi házat ábrázoló gobelin üvegezett keretben 23x18cm
10297.

Rufpreis:
1 000 HUF

A festőművészet remekei - Régi mesterek leghíresebb alkotásainak gyűjteménye színes másolatokban II. 21-40. tábla. Bp., 1902. Lampel + 3 tábla.
10298.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
10299.

Rufpreis:
5 000 HUF

"Viribus Unitis Weltkrieg 1914-15" selyemre nyomott I. világháborús emlék selyemkép 14x10cm paszpartuban és igényes üvegezett fa keretben / WW. I. war memorial painted silk.
10300.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Kép tétel (3db): 2 db Kiss Imre színes ceruza rajz: csendélet, tájkép, Szabó B. jelzéssel 1db olaj, karton, festmény: téli tanya
10301.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF