Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

10314.

Rufpreis:
10 000 HUF

10315.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10316.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. századi tájképek jelzés nélkül: "Téli táj" és "Őszi táj", olaj-falemez 12x18cm, keretben (az egyik sérült!)
10317.

Rufpreis:
10 000 HUF

XX. sz eleje: Jelzés nélkül: Városrészlet, Olaj, vászon. 30x40 cm
10318.

Rufpreis:
5 000 HUF

XX. sz eleje. Jelzés nélkül: Városszéli táj. Olaj, farost. 70x40 cm Jó keretben
10319.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

~1920 Jelzés nélkül: színezett tus rajz karikatúra üvegezett keretben 21x31cm
10320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Pipázó, színezett rézkarc, papír, 29×21 cm
10321.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Legelő kecskék, olaj, farost, 20×25 cm, apró hibákkal, rusztikus régi keret
10322.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: 2db karikatúra, tus, akvarell, papír/karton, 15,5x17cm/25x17cm
10323.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Olaj, fa. 36x55 cm Keretben
10324.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: 3db karikatúra klf technikával és méretben
10325.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF