Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
449484
10314
167
503556
10315
167
55000
503580
10316
167
516195
10317
167
XIX. századi tájképek jelzés nélkül: "Téli táj" és "Őszi táj", olaj-falemez 12x18cm, keretben (az egyik sérült!)
519686
10318
167
XX. sz eleje: Jelzés nélkül: Városrészlet, Olaj, vászon. 30x40 cm
503578
10319
167
XX. sz eleje. Jelzés nélkül: Városszéli táj. Olaj, farost. 70x40 cm Jó keretben
554790
10320
167
~1920 Jelzés nélkül: színezett tus rajz karikatúra üvegezett keretben 21x31cm
545967
10321
167
Jelzés nélkül: Pipázó, színezett rézkarc, papír, 29×21 cm
546156
10322
167
Jelzés nélkül: Legelő kecskék, olaj, farost, 20×25 cm, apró hibákkal, rusztikus régi keret 557526
10323
167
Jelzés nélkül: 2db karikatúra, tus, akvarell, papír/karton, 15,5x17cm/25x17cm 514304
10324
167
Jelzés nélkül: Olaj, fa. 36x55 cm Keretben
557528
10325
167
Jelzés nélkül: 3db karikatúra klf technikával és méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF