Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

CCa XX.sz.eleje, Torday J szignóval, A megáradt patak, olaj,vászon 30×45cm.  Rusztikus régi keretben.
10253.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóvári Tóth István (1909-2004): Akvarell-filc, jelzett, paszpartuban 13x29 cm, üvegezett keretben
10254.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1920 Fred Tolman: Lovaskocsi, olajnyomat, 20x49cm
10255.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Turcsán Miklós (1944): Folyópart. Olaj, farost. jelzett. Keretben. 80x60 cm
10256.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Udvary G. jelzéssel: Falusi ház, pasztell-papír, üvegezett keretben 54x36cm
10258.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Varga jelzéssel: Bujkáló napsugár, rézkarc-papír, keretben, 53x43cm
10259.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga jelzéssel: Tópart, rézkarc, 19×25 cm, üvegezett keretben
10260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Mátyás: Ősz Tapolcán, rézkarc, papír. Jelzett, 24x28 cm, üvegezett keretben.
10261.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül.
10262.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Tüske Péter: Kitekintő, pasztell, papír, jelzett, üvegezett szép keretben, 40×29 cm
10263.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Tüske Péter: Akt, pasztell, papír, jelzett,  19×28 cm
10264.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF