Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
540743
10253
167
CCa XX.sz.eleje, Torday J szignóval, A megáradt patak, olaj,vászon 30×45cm. Rusztikus régi keretben.
557769
10254
167
Tóvári Tóth István (1909-2004): Akvarell-filc, jelzett, paszpartuban 13x29 cm, üvegezett keretben 555133
10255
167
3200
~1920 Fred Tolman: Lovaskocsi, olajnyomat, 20x49cm
528965
10256
167
30000
Turcsán Miklós (1944): Folyópart. Olaj, farost. jelzett. Keretben. 80x60 cm
399590
10257
167
526319
10258
167
Udvary G. jelzéssel: Falusi ház, pasztell-papír, üvegezett keretben 54x36cm
536872
10259
167
Varga jelzéssel: Bujkáló napsugár, rézkarc-papír, keretben, 53x43cm 544476
10260
167
Varga jelzéssel: Tópart, rézkarc, 19×25 cm, üvegezett keretben 559601
10261
167
3800
Varga Mátyás: Ősz Tapolcán, rézkarc, papír. Jelzett, 24x28 cm, üvegezett keretben. 542877
10262
167
Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül.
559722
10263
167
Varga Tüske Péter: Kitekintő, pasztell, papír, jelzett, üvegezett szép keretben, 40×29 cm
559732
10264
167
Varga Tüske Péter: Akt, pasztell, papír, jelzett, 19×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF