Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545955
10326
167
Jelzés nélkül: Folyóparton, olaj, papír, 30×35 cm, üvegezett keretben
531785
10327
167
Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben
526415
10328
167
Jelzés nélkül: Dunántúli táj, olaj-farost, üvegezett keretben 38x28cm
495641
10329
167
Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
495635
10330
167
Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm
419851
10331
167
Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
446799
10332
167
Jelzés nélkül: Női portré, ceruza-papír 24x26 cm 426778
10333
167
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
554786
10334
167
Jelzés nélkül: színezett tus rajz karikatúra üvegezett keretben 27x13cm
536627
10335
167
Badacsonyi Sándor (1949-): Délutáni napsütés, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x52cm
526205
10336
167
Jelzés nélkül: Orgonacsokor, tempera-selyem, üvegezett keretben 32x39cm
526208
10337
167
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF