Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Jelzés nélkül: Folyóparton, olaj, papír, 30×35 cm, üvegezett keretben
10326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben
10327.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Dunántúli táj, olaj-farost, üvegezett keretben 38x28cm
10328.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
10329.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm
10330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
10331.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Női portré, ceruza-papír 24x26 cm
10332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
10333.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: színezett tus rajz karikatúra üvegezett keretben 27x13cm
10334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Badacsonyi Sándor (1949-): Délutáni napsütés, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x52cm
10335.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Orgonacsokor, tempera-selyem, üvegezett keretben 32x39cm
10336.

Rufpreis:
3 000 HUF

10337.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF