Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545909
10362
167
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók, akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×33 cm
496189
10363
167
503678
10364
167
23000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, vászon. jelzett 80x60 cm
545687
10365
167
Olvashatatlan szignó: 3 darab Hamburgot ábrázoló szénrajz, jelzettek, 28×38 cm, mappában
543408
10366
167
Olvashatatlan jelzéssel: Zápor után (Mátyás templom) rézkarc, papír,paszpartuban , 31×41 cm.
544203
10367
167
Olvashatatlan jelzéssel: Farkasrét 934, akvarell, papír, 22×27 cm
546295
10368
167
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, régi keretben, apró hibákkal, 35×49 cm
546213
10369
167
Olvashatatlan jelzéssel: Szántás, olaj, farost, 30×39 cm, apróbb hibákkal
546009
10370
167
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj, akvarell, papír üvegezett keretben, 21×28 cm
546063
10371
167
Olvashatatlan jelzéssel: Falu vége (Cca 1900), rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×8 cm
288631
10372
167
Olvashatatlan jelzéssel: Kútnál akvarell-papír, szignált, keretben 33x42 cm
471628
10373
167
Olvashatatlan jelzéssel: Két nő. olaj, vászon, kartonra ragasztva. Keretben 50x70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF