Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
555599
10049
167
19000
Cseney V László (1905-?): Roma 1929, ceruza, papír, jelzett 26×20 cm
485185
10050
167
40000
Csernó Judit (1925-2000): Szakadék, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 80x60 cm
510625
10051
167
Csikós Z. jelzéssel: Macska. Rézkarc, papír, jelzett. 20x30cm üvegezett keretben
555324
10052
167
Cs. Németh Miklós (1934-): Mező, olaj-papír, jelzés nélkül, 70x100cm 509812
10053
167
44000
Cs. Németh Miklós (1943-): Vidéki éjszaka, olaj-karton üvegezett keretben 106x75cm
517249
10054
167
Bohumil Hradecny (1876-1960): Ex Libris Olga Hradecna, linómetszet, jelzett, 11.5x15cm
542887
10055
167
Csurgói Máté Lajos (1931-): Badacsonyi vizeken, rézkarc 95/100, papír, jelzett, 20x33 cm, paszpartuban
366768
10056
167
30000
556254
10057
167
Diskay Lenke (1924-1980): Dunapart, linó, papír, jelzett, 27×33 cm 494581
10058
167
11000
494578
10059
167
529339
10060
167
D.M. jelzéssel: Szeretet, vegyes technika, farost, keretben, 32x40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF