Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

Cseney V László (1905-?): Roma 1929, ceruza, papír, jelzett 26×20 cm
10049.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Csernó Judit (1925-2000): Szakadék, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 80x60 cm
10050.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csikós Z. jelzéssel: Macska. Rézkarc, papír, jelzett. 20x30cm üvegezett keretben
10051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-): Mező, olaj-papír, jelzés nélkül, 70x100cm
10052.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1943-): Vidéki éjszaka, olaj-karton üvegezett keretben 106x75cm
10053.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Bohumil Hradecny (1876-1960): Ex Libris Olga Hradecna, linómetszet, jelzett, 11.5x15cm
10054.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-): Badacsonyi vizeken, rézkarc 95/100, papír, jelzett, 20x33 cm, paszpartuban
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF

10056.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Diskay Lenke (1924-1980): Dunapart, linó, papír, jelzett, 27×33 cm
10057.

Rufpreis:
800 HUF

10058.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10059.

Rufpreis:
5 000 HUF

D.M. jelzéssel: Szeretet, vegyes technika, farost, keretben, 32x40cm
10060.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF