Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

10025.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Bencze Klári (1925): Muhar, rézkarc, papír, 24×12 cm
10026.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Gy. jelzéssel: Tóparti idill, olaj-vászon, keretben 81x61cm
10027.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

CCa 1933 Beregi Vilmos - Ház az Aranykacsa utcában (Tabán!!!) akvarell 34×26 cm,üvegezett keretben.
10028.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Berendik jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 34x45 cm
10029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berkes Antal (1874-1938): Gesztenye árus, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 35×25 cm
10030.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

1956 Berzsenyi? jelzéssel: Iskola a határon, olaj-karton, paszpartuban 43x34 cm
10031.

Rufpreis:
4 000 HUF

10032.

Rufpreis:
12 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm
10033.

Rufpreis:
5 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Reggeli fények (1947), akvarell, papír, jelzett, 29x41 cm
10034.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 97/100, papír, jelzett, 30x38 cm
10035.

Rufpreis:
5 000 HUF

10036.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF