Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 374

10013.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bakányi Gyula (1955): Novemberi séta, gouache, papír, jelzett, 21,5x31cm
10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm
10015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balás Attila, Sipeki (1906-1976) : Telehold, olaj-farost, jelzett, keretben 70x70cm keretben
10016.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Faluvég, olaj-karton, jelzett, keretben 50x60cm
10017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Erdő, olaj-vászon, jelzett, 2 helyen javított, 55x45cm
10018.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balint 1946 jelzéssel: Tópart, akvarell, papír, üvegezett keret, 24×30 cm
10019.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon.
10020.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Balogh Margit (1898-1965): Felvonulás Budapesten, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 38x45cm
10021.

Rufpreis:
10 000 HUF

Barabás Gizella (1893-1985): Sopron, vegyes technika, papír, jelzett 24×34 cm
10022.

Rufpreis:
5 000 HUF

Barczi Pál (1933–2003): Gyárállamosítás, rézkarc-papír, jelzett, keretben 32x43 cm
10023.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932 Barsik... jelzéssel: Siratók, rézkarc, papír 31x42 cm
10024.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF