Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
500034
10013
167
558130
10014
167
Bakányi Gyula (1955): Novemberi séta, gouache, papír, jelzett, 21,5x31cm
558156
10015
167
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm
477553
10016
167
Balás Attila, Sipeki (1906-1976) : Telehold, olaj-farost, jelzett, keretben 70x70cm keretben
472613
10017
167
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Faluvég, olaj-karton, jelzett, keretben 50x60cm
480470
10018
167
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Erdő, olaj-vászon, jelzett, 2 helyen javított, 55x45cm
546164
10019
167
Balint 1946 jelzéssel: Tópart, akvarell, papír, üvegezett keret, 24×30 cm 543887
10020
167
26000
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon.
510864
10021
167
Balogh Margit (1898-1965): Felvonulás Budapesten, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 38x45cm
544200
10022
167
Barabás Gizella (1893-1985): Sopron, vegyes technika, papír, jelzett 24×34 cm
362654
10023
167
Barczi Pál (1933–2003): Gyárállamosítás, rézkarc-papír, jelzett, keretben 32x43 cm 532872
10024
167
1932 Barsik... jelzéssel: Siratók, rézkarc, papír 31x42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF