Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509306
10096
161
Konecsni Zsizsi (1911-): Bujáki leány, színezett rézkarc, paszpartuban, 34x49
477545
10097
161
521055
10098
161
Kovács J. jelzéssel: Macska üveggolyóval, olaj-farost, szép, díszes fakeretben 29x26cm 471112
10099
161
50000
509437
10100
161
509436
10101
161
517730
10102
161
Lehochzky András (1927): Városszél. akvarell, karton, jelzett. 30x38 cm
511255
10103
161
30000
Lunyák Ottó: Csendélet. Olaj, vászon 75x100 cm keretben
503615
10104
161
383309
10105
161
33000
427726
10106
161
Márton Lajos: Kis-Jézus. Akvarell-funér 12x16 cm
427728
10107
161
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF