Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
516137
10060
161
Istókovits jelzéssel: Idős hölgy portréja, vörös kréta-papír, üvegezett keretben 26x31cm
449455
10061
161
Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
517355
10062
161
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett 30x25cm keretben
496258
10063
161
Iván Szilárd (1912-1988): Rosszcsont kisfiú. Rézkarc megviselt üvegezett keretben 42x52cm
509549
10064
161
Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal
509547
10065
161
519178
10066
161
K Róna Klára jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír 50x60 cm keretben
414467
10067
161
25000
Kádár József (1936): Tanyán, olaj-farost, jelzett, keretben 40x110 cm
431649
10068
161
Karácsonyi jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon jó állapotú keretben 47x38 cm
496289
10069
161
Kárpáti Gusztáv jelzéssel: Porté, olaj-farost, keretben 40x50 cm
472571
10070
161
13000
Katona Bálint: A vágy korlátai. Tempera, kollázs, jelzett, üvegezett keretben 55x41 cm
490561
10071
161
1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF