Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

10024.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Cs. Németh Miklós (1934): Szerelmesek a tengerparton, olaj-karton, gyűjteményi pecséttel, 100x70cm
10025.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez (5db hiányzik)
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csanády András (1929): Szerelmespár, fametszet, jelzett, 15x21cm
10027.

Rufpreis:
800 HUF

Csányi Lajos (1887-?): Női portré, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán: Iskola, ősszel. 38x52 cm
10028.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csernó Judit (1925-2000): Szakadék, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 80x60 cm
10029.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10030.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1961 Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihanyi dombok, szignált rézkarc, keretben 46x55 cm
10031.

Rufpreis:
2 000 HUF

10032.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10033.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Dobrodi I. jelzéssel: Tájkép, akvarell-papír, paszpartuzva, 54x36cm
10034.

Rufpreis:
3 000 HUF

10035.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF