Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Herczeg Ferenc: Ősz, olaj, farost, jelzett, keretben, 55x44 cm
10048.

Rufpreis:
8 000 HUF

Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
10049.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

vitéz Horváth Lajos: Hazafelé. Rézkarc, papír, 16x12 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

vitéz Horváth Lajos: Ártéri tanya. rézkarc, papír. jelzett. 34x29 cm
10051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth K. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, furnér, keretben 76x55 cm
10052.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bohumil Hradecny (1876-1960): Ex Libris Olga Hradecna, linómetszet, jelzett, 11.5x15cm
10053.

Rufpreis:
1 400 HUF

HTN jelzéssel: Miniatúra Akvarell, karton 5x7 cm keretben 11x12 cm
10054.

Rufpreis:
10 000 HUF

10055.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10056.

Rufpreis:
6 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Vázlat, grafit-akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm
10057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Női akt tanulmány, grafit-papír, üvegezett keretben 34x28cm
10058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Női akt tanulmány, ceruza-papír, üvegezett keretben 34x28cm
10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF