Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
517424
10048
161
Herczeg Ferenc: Ősz, olaj, farost, jelzett, keretben, 55x44 cm
477558
10049
161
Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
517699
10050
161
vitéz Horváth Lajos: Hazafelé. Rézkarc, papír, 16x12 cm
517692
10051
161
vitéz Horváth Lajos: Ártéri tanya. rézkarc, papír. jelzett. 34x29 cm 436571
10052
161
Horváth K. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, furnér, keretben 76x55 cm
517249
10053
161
Bohumil Hradecny (1876-1960): Ex Libris Olga Hradecna, linómetszet, jelzett, 11.5x15cm
515430
10054
161
HTN jelzéssel: Miniatúra Akvarell, karton 5x7 cm keretben 11x12 cm
477556
10055
161
14000
503575
10056
161
516130
10057
161
Istókovits jelzéssel: Vázlat, grafit-akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm
516133
10058
161
Istókovits jelzéssel: Női akt tanulmány, grafit-papír, üvegezett keretben 34x28cm 516134
10059
161
Istókovits jelzéssel: Női akt tanulmány, ceruza-papír, üvegezett keretben 34x28cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF