Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Muray Róbert: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. 60x90 cm (egy szakadás). Hátoldalt cenzúra-bélyegzéssel
10120.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
10121.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
10122.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Németh jelzéssel: Látomások. olaj, vászon sérült, jelzett, keretben, 60x90 cm
10123.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Németh jelzéssel: Virágcsendélet, vegyes technika, farost, keretben 45x65cm
10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

10125.

Rufpreis:
8 000 HUF

10126.

Rufpreis:
8 000 HUF

1975 Nyári Lóránt (1928-1982): Alföldi táj. színezett rézkarc, jelzett 45x34cm
10127.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Orbán Attila (1958): Madarak vörös térben, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10128.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10129.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
10130.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10131.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF