Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
485231
10120
161
Muray Róbert: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. 60x90 cm (egy szakadás). Hátoldalt cenzúra-bélyegzéssel 393232
10121
161
Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
488901
10122
161
28000
Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
519172
10123
161
14000
Németh jelzéssel: Látomások. olaj, vászon sérült, jelzett, keretben, 60x90 cm
515228
10124
161
Németh jelzéssel: Virágcsendélet, vegyes technika, farost, keretben 45x65cm
477638
10125
161
477639
10126
161
517381
10127
161
1500
1975 Nyári Lóránt (1928-1982): Alföldi táj. színezett rézkarc, jelzett 45x34cm 443886
10128
161
50000
Orbán Attila (1958): Madarak vörös térben, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm 447904
10129
161
50000
Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
470960
10130
161
44000
Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm
449460
10131
161
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF