Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
493155
10132
161
40000
516030
10133
161
Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
518556
10134
161
Paksi Gyula jelzéssel: Falusi táj, akvarell-papír, jelzett, 20x29cm 509150
10135
161
Pálmai jelzéssel: A Szent család, tempera-vászon, jelzett, keretben 47x89cm 458341
10136
161
90000
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
517229
10137
161
Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
455786
10138
161
495152
10139
161
Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm
516954
10140
161
36000
Patkó Károly (1895-1914): Fürdés után, rézkarc-papír, paszpartuban 23x27cm
519138
10141
161
60000
Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
493861
10142
161
Petrik Albert (1876-1916): Magyar hímzés motívum, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x32cm
517274
10143
161
Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF