Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

10132.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Dr. P. Benedek jelzéssel: Férfi portré, akvarell-papír, üvegezett keretben 26x35
10133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paksi Gyula jelzéssel: Falusi táj, akvarell-papír, jelzett, 20x29cm
10134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pálmai jelzéssel: A Szent család, tempera-vászon, jelzett, keretben 47x89cm
10135.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
10136.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Pápai Éva: Ex libris P. Ultsch, linómetszet, jelzett, 10,5x15cm
10137.

Rufpreis:
1 400 HUF

10138.

Rufpreis:
12 000 HUF

Parányi jelzéssel: Virág csendélet. Olaj- farost , jelzett,keretben 66x80cm
10139.

Rufpreis:
12 000 HUF

Patkó Károly (1895-1914): Fürdés után, rézkarc-papír, paszpartuban 23x27cm
10140.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Péczely Antal (1891-1944): Templombelső. olaj, vászon, jelzett. 40x50cm keretben
10141.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Petrik Albert (1876-1916): Magyar hímzés motívum, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x32cm
10142.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petry Béla Albert (1902-1996): Dr Páthy Ernő könyvtárából, rézkarc-papír, jelzett, dedikált 11,5x8,5cm
10143.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF