Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Swierkiewicz Róbert (1942-): Niké, akvarell-papír, 48x64cm
10169.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10170.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Swierkiewicz Róbert (1942-): Táj, litográfia, jelzett, 52x48cm
10171.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Swierkiewicz Róbert (1942-): Tajték I. Rézkarc, jelzett, 58x44cm
10172.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Swierkiewicz Róbert (1942-): Kürthordozó busók, linómetszet, jelzett, 63x48cm
10173.

Rufpreis:
10 000 HUF

10174.

Rufpreis:
10 000 HUF

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Lépcső, olaj-vászon, jelzett, 40x50cm
10175.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10176.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1926 Szántó Imre: Vidéki főreáliskola terve. akvarell, papír, 35x60 cm
10177.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 Szántó Imre: Vidéki iskola távlati képe akvarell, papír, 60x35 cm
10178.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1926 Szántó Imre: Vidéki főreáliskola terve. vegyes technika, papír, 60x35 cm
10179.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920 Szántó Imre: Vidéki főreáliskola terve. ceruza, papír, 60x35 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF