Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
436963
10241
161
XX. sz. eleje. Jelzés nélkül: Kastély az Adriánál, olaj-vászon, keretben 50x70 cm
411194
10242
161
XX. sz. eleje, jelzés nélkül: Kastély a parton, olaj-furnér, keretben 70x53 cm
455112
10243
161
431647
10244
161
Jelzés nélkül, olaj-vászon (kis szakadás) 40x50 cm
503556
10245
161
60000
503580
10246
161
503578
10247
161
XX. sz eleje. Jelzés nélkül: Városszéli táj. Olaj, farost. 70x40 cm Jó keretben
503616
10248
161
Jelzés nélkül: Erdőben, olaj, farost. ÜVegezett keretben 40x50 cm
499371
10249
161
1500
Jelzés nélkül: Női akt, papír, szénrajz 27x61 cm
517217
10250
161
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
499346
10251
161
1500
4 db jelzés nélkül: női aktot, portrét ábrázoló szénrajz 43x61 cm
499332
10252
161
1500
4 db jelzés nélkül: nő aktot, férfi portrét ábrázoló szénrajz 43x61cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF