Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

10205.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10206.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 38x50 cm lyukkal
10207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Szolnok. Színezett Linómetszet. Jelzett, 40x30 cm keretben
10208.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
10209.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
10210.

Rufpreis:
6 000 HUF

10211.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Tájkép, olaj-farost, keretben 20x24cm
10212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Ex Libris Joe and Will Exter, rézkarc-papír 9x13cm
10213.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, vászon. jelzett 80x60 cm
10214.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 26x31cm
10215.

Rufpreis:
3 000 HUF

10216.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF