Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509183
10205
161
25000
449639
10206
161
517448
10207
161
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 38x50 cm lyukkal 509456
10208
161
Ismeretlen jelzéssel: Szolnok. Színezett Linómetszet. Jelzett, 40x30 cm keretben
509359
10209
161
Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
476836
10210
161
Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
444598
10211
161
517928
10212
161
Ismeretlen jelzéssel: Tájkép, olaj-farost, keretben 20x24cm 517266
10213
161
Ismeretlen jelzéssel: Ex Libris Joe and Will Exter, rézkarc-papír 9x13cm
503678
10214
161
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, vászon. jelzett 80x60 cm
509173
10215
161
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 26x31cm 496189
10216
161
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF