Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
512015
10229
161
XIX. századi sorszámozott vadászjelenetet ábrázoló kerámia tál sérült peremmel d: 25cm 518541
10230
161
Vegyes grafika tétel többféle technikával és témával
418895
10231
161
cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm
518599
10232
161
Jelzés nélkül: Zuhanás, vegyes technika, 15x23,5cm 521281
10233
161
cca 1800 Narciso, rézkarc-papír 15x23cm 521272
10234
161
cca 1800 Onore, színezett rézmetszet 15x23cm
517186
10235
161
Jelzés nélkül: linómetszet-papír, üvegezett keretben 38x32 cm 509158
10236
161
Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm
509343
10237
161
46000
XIX. sz vége: Jelzés nélkül: Városszéli táj. Olaj, vászon. javításra szorul 95x67 cm
449977
10238
161
cca 1916 Jelzés nélkül: Osztrák katonaélet, ceruza-papír, keretben 45x33 cm
485232
10239
161
Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. 60x90 cm
449484
10240
161
14000
XX. sz. első fele, jelzés nélkül: Pipázó férfi, olaj-farost, keretben 42x52 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF