Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

XIX. századi sorszámozott vadászjelenetet ábrázoló kerámia tál sérült peremmel d: 25cm
10229.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes grafika tétel többféle technikával és témával
10230.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm
10231.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Zuhanás, vegyes technika, 15x23,5cm
10232.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1800 Narciso, rézkarc-papír 15x23cm
10233.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1800 Onore, színezett rézmetszet 15x23cm
10234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: linómetszet-papír, üvegezett keretben 38x32 cm
10235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm
10236.

Rufpreis:
1 000 HUF

10237.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika.  60x90 cm
10239.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10240.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF