Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

1887 Tölgyessy Artúr Tanyasi tájat ábrázoló festményének reprodukciója, alatta a festő saját kezű ajánlásával, jelzett, keretben 40x50 cm
10193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Urbán György (1936-2011): Sárospatak ősszel, olaj-farost, jelzett, keretben 86x56cm
10194.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10195.

Rufpreis:
2 400 HUF

1974 Váradi jelzéssel: Káosz, akvarell 86x61 cm
10196.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
10197.

Rufpreis:
800 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
10198.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben
10199.

Rufpreis:
6 000 HUF

10200.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vinkler László (1912-1980): Levélerezetek, monotípia, jelzett, üvegezett keretben 73x59cm
10201.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Férfi portréja középkori öltözetben, olaj-karton, jelzett 34x51cm
10202.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wagner Géza (1879-1939): Vidéki templom, rézkarc-papír, jelzett, 15,5x20,5cm
10203.

Rufpreis:
1 000 HUF

1965 Zala Tibor (1920-2004): Éljen április 4.  Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika.  80x100 cm
10204.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF