Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
402791
10193
161
1887 Tölgyessy Artúr Tanyasi tájat ábrázoló festményének reprodukciója, alatta a festő saját kezű ajánlásával, jelzett, keretben 40x50 cm 516251
10194
161
30000
Urbán György (1936-2011): Sárospatak ősszel, olaj-farost, jelzett, keretben 86x56cm 449508
10195
161
495706
10196
161
1974 Váradi jelzéssel: Káosz, akvarell 86x61 cm
403802
10197
161
Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
495570
10198
161
Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
503490
10199
161
Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben
472584
10200
161
28000
516822
10201
161
Vinkler László (1912-1980): Levélerezetek, monotípia, jelzett, üvegezett keretben 73x59cm
516800
10202
161
Vinkler László (1912-1980): Férfi portréja középkori öltözetben, olaj-karton, jelzett 34x51cm
518542
10203
161
Wagner Géza (1879-1939): Vidéki templom, rézkarc-papír, jelzett, 15,5x20,5cm 485233
10204
161
1965 Zala Tibor (1920-2004): Éljen április 4. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. 80x100 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF