Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

10181.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10182.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10183.

Rufpreis:
3 000 HUF

10184.

Rufpreis:
3 000 HUF

10185.

Rufpreis:
10 000 HUF

1912 Szőllősy Aladár (1879-?): Csendélet vizeskancsóval. Olaj, vászon. Jelzett. / Aladar Szöllösy: Still life with water-jug. Oil, canvas. Signed. 75x60 cm
10186.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
10187.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
10188.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10189.

Rufpreis:
3 000 HUF

F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
10190.

Rufpreis:
1 600 HUF

10191.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Amerigo Tot (1909-1984): Fésülködő nők, litográfia, jelzett, dedikált, üvegezett keretben 60x80cm
10192.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF