Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
491562
10181
161
44000
491561
10182
161
50000
412344
10183
161
455437
10184
161
503573
10185
161
467889
10186
161
40000
1912 Szőllősy Aladár (1879-?): Csendélet vizeskancsóval. Olaj, vászon. Jelzett. / Aladar Szöllösy: Still life with water-jug. Oil, canvas. Signed. 75x60 cm
467890
10187
161
70000
Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
467900
10188
161
70000
Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
399590
10189
161
T. Winkler Attila: Erdei táj, pasztel-papír, jelzett, keretben 60x80cm
445027
10190
161
F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
471648
10191
161
15000
515172
10192
161
22000
Amerigo Tot (1909-1984): Fésülködő nők, litográfia, jelzett, dedikált, üvegezett keretben 60x80cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF