Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
427722
10108
161
Márton Lajos: Krisztus a bárányokkal. Akvarell-funér 12x16 cm
521246
10109
161
Masznyik Iván (1928-1997): Portré, tus-papír 10,5x15cm 477557
10110
161
Máthé Zsolt: Anyaság. vegyes technika, jelzett, 40x35 cm üvegezett keretben
517286
10111
161
Menyhárt József (1901-1976): Déry Ilonka ex librise, rézkarc-papír, jelzett 13x16cm
521286
10112
161
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 521294
10113
161
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 521297
10114
161
Molnár C. Pál (1894-1981): Randevú, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 478586
10115
161
Molnár Dániel (1900-1990): Szentendrei Dunaparton. Olaj, farost, jelzett. Keretben 70x100 cm
516216
10116
161
Mesterházy Dénes: Macska és bogár, olaj-farost, keretben 37x26cm 426546
10117
161
503621
10118
161
Mohácsi Sándor: Szölőtőkék hóban. Olaj, vászon, 60x80 cm
516185
10119
161
Munkácsyné jelzéssel: Virág csendélet, olaj-vászon 63x80cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF