Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509367
10036
161
EM. jelzéssel: Gráciák. Akvarell, karton. 53x70 cm alul rérült 519015
10037
161
80000
408867
10038
161
14000
Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
477636
10039
161
Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
496322
10040
161
Glatter Gyula (1886- 1927): Pipázó lovász, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30x24 cm
449644
10041
161
G. M. jelzéssel: Virág-csendélet, akvarell-papír, keretben 23x30 cm
477637
10042
161
1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
503496
10043
161
GR. jelzéssel: Vinnicja Ukrajna, olaj, vászon, 40x32 cm
427205
10044
161
1957 Gyimesi G.: Lovas katona, olaj, farost, jelzett, keretben, 31x37 cm
503465
10045
161
Hajósy Mónika (1953): Köves vidék. Olaj, farost. 80x60 cm Keretben
516863
10046
161
80000
Háry Gyula (1864-1946): Halászok, olaj-vászon, jelzett, üvegezett keretben 35,5x41,5cm 496244
10047
161
Havlik Júlia: Halásztanya, Olaj, vászon, jelzett, 50x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF