Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

EM. jelzéssel: Gráciák. Akvarell, karton. 53x70 cm alul rérült
10036.

Rufpreis:
8 000 HUF

10037.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
10038.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
10039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Glatter Gyula (1886- 1927): Pipázó lovász, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30x24 cm
10040.

Rufpreis:
5 000 HUF

G. M. jelzéssel: Virág-csendélet, akvarell-papír, keretben 23x30 cm
10041.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
10042.

Rufpreis:
10 000 HUF

GR. jelzéssel: Vinnicja Ukrajna, olaj, vászon, 40x32 cm
10043.

Rufpreis:
8 000 HUF

1957 Gyimesi G.: Lovas katona, olaj, farost, jelzett, keretben, 31x37 cm
10044.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hajósy Mónika (1953): Köves vidék. Olaj, farost. 80x60 cm Keretben
10045.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Háry Gyula (1864-1946): Halászok, olaj-vászon, jelzett, üvegezett keretben 35,5x41,5cm
10046.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Havlik Júlia: Halásztanya, Olaj, vászon, jelzett, 50x40 cm
10047.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF