Háry Gyula (1864-1946): Halászok, olaj-vászon, jelzett, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/161-Fernauktion/161.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hary-Gyula-1864-1946-Halaszok-olaj-vaszon-jelzett-uvegezett-keretben-35-5x41-5cm~II516863
516863
10046
161
80000
Beschreibung: Háry Gyula (1864-1946): Halászok, olaj-vászon, jelzett, üvegezett keretben 35,5x41,5cm
: Sys