Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
515219
10012
161
Samira Belghal jelzéssel: Andalúziai udvart ábrázoló akvarell reprodukciója, üvegezett keretben 43x53cm 506800
10013
161
Barabás Miklós időskori képmásának ceruza másolata G.F. által 18x13cm 516176
10014
161
Benedek Gy. jelzéssel: Hölgy portréja, olaj-vászon 85x170cm (a vászon sérült) 517374
10015
161
1500
Berendik jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 34x45 cm
495901
10016
161
BM. 1919 jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 25x40 cm
517009
10017
161
3500
Bódi Ágnes (1957-1998): A teher, rézkarc-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm
516244
10018
161
Bóka Dezső (1935): Árpilisi táj, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47x63cm
517368
10019
161
Boldizsár István (1897-1984): Tóparti táj, jelzett, rézkarc-papír 36x42 cm üvegezett keretben
493648
10020
161
3800
Bordás Ferenc (1911-1982): Őszi rózsák, színezett linómetszet, üvegezett keretben, 46x36 cm
496290
10021
161
Bordás Ferenc (1911-1982) : Virágcsendélet. Színes linómetszet üvegezett keretben 41x52cm
517362
10022
161
Borsos Miklós (1906-1990): Lófürösztés, rézkarc-papír, jelzett, 30x27cm üvegezett keretben 515556
10023
161
Borsos Miklós (1906-1990): A pedagógus tiszteletére, rézkarc-papír, dedikált, jelzett, paszpartuzva, 43x32cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF