Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Samira Belghal jelzéssel: Andalúziai udvart ábrázoló akvarell reprodukciója, üvegezett keretben 43x53cm
10012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barabás Miklós időskori képmásának ceruza másolata G.F. által 18x13cm
10013.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benedek Gy. jelzéssel: Hölgy portréja, olaj-vászon 85x170cm (a vászon sérült)
10014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berendik jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 34x45 cm
10015.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

10016.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bódi Ágnes (1957-1998): A teher, rézkarc-papír, üvegezett keretben 22x28,5cm
10017.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

Bóka Dezső (1935): Árpilisi táj, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 47x63cm
10018.

Rufpreis:
10 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tóparti táj, jelzett, rézkarc-papír 36x42 cm üvegezett keretben
10019.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Őszi rózsák, színezett linómetszet, üvegezett keretben, 46x36 cm
10020.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bordás Ferenc (1911-1982) : Virágcsendélet. Színes linómetszet  üvegezett keretben 41x52cm
10021.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Lófürösztés, rézkarc-papír, jelzett, 30x27cm üvegezett keretben
10022.

Rufpreis:
12 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): A pedagógus tiszteletére, rézkarc-papír, dedikált, jelzett, paszpartuzva, 43x32cm
10023.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF