Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
518580
10084
161
1500
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): A forradalmár, rézkarc-papír, jelzett, 24,5x17cm
518578
10085
161
1500
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Asszony kosárral, rézkarc-papír, jelzett, 16,5x22cm
518575
10086
161
1500
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Anya és gyermeke, rézkarc-papír, jelzett, 17x23cm (gyűrött)
518573
10087
161
1500
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): A földeken, rézkarc-papír, jelzett, 15,5x19cm
518584
10088
161
1500
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Hazafelé, rézkarc-papír, 18x21,5cm
518590
10089
161
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Éjjeli gyilkosok, rézkarc-papír, jelzett, 21x27,5cm
518588
10090
161
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fiatal férfi, rézkarc-papír, jelzett, 29x20cm 496344
10091
161
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők , jelzett színezett rézkarc üvegezett keretben 45x62,5cm
422075
10092
161
422081
10093
161
422080
10094
161
Kondor Béla (1931-1972): A művész magyaráz, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
457039
10095
161
Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, szakadásokkal, paszpartu nélkül, 12x15 cm,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF