Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): A forradalmár, rézkarc-papír, jelzett, 24,5x17cm
10084.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Asszony kosárral, rézkarc-papír, jelzett, 16,5x22cm
10085.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Anya és gyermeke, rézkarc-papír, jelzett, 17x23cm (gyűrött)
10086.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): A földeken, rézkarc-papír, jelzett, 15,5x19cm
10087.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Hazafelé, rézkarc-papír, 18x21,5cm
10088.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Éjjeli gyilkosok, rézkarc-papír, jelzett, 21x27,5cm
10089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fiatal férfi, rézkarc-papír, jelzett, 29x20cm
10090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők , jelzett színezett rézkarc üvegezett keretben  45x62,5cm
10091.

Rufpreis:
8 000 HUF

10092.

Rufpreis:
8 000 HUF

10093.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): A művész magyaráz, rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
10094.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, szakadásokkal, paszpartu nélkül, 12x15 cm,
10095.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF