Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 259

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Oázis, olaj, farost, jelzett, nagyméretű igényes keretben, 74x92 cm
10072.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Ösvény, olaj, vászon, jelzett, igényes keretben, 59x73cm
10073.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kertész jelzéssel: Macska a bejáratnál, vegyes technika-papír, keretben, 29x48 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

10075.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Kisfaludi Kovács István: Balerina, olaj, vászon, jelzett, 60x80 cm
10076.

Rufpreis:
8 000 HUF

10077.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Borozó, rézkarc-papír, jelzett, 11,5x17cm
10078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Halál, rézkarc-papír, jelzett, 8,5x14cm
10079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nyomorultak II, rézkarc-papír, 11x8cm
10080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nyomorultak, rézkarc-papír, 8,5x12cm
10081.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vázlatok, toll-papír, 10,5x13,5cm
10082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Böröczy bácsi, rézkarc-papír, jelzett, 13x18cm
10083.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF