Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
467887
10144
161
80000
Pólya Iván (1889-1939): Kávézó nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Ivan Polya: Coffe-drinker. Oil, canvas. Signed 40x55 cm
516041
10145
161
Porkl jelzéssel: "A kert" kutya, grafit-papír, üvegezett keretben 25x31cm
516830
10146
161
24000
Pölöskey Sándor (1894-?): Balaton, olaj-vászon, jelzett, 30x40cm, keretben
517446
10147
161
Rácz Vilmos 1941 jelzéssel: Füred. olaj, farost jelzett 50x60 cm keretben
503564
10148
161
Remsey Jenő (1885-1980): Erdei házikó; rézkarc-papír, jelzett, 25x38 cm Üvegezett keretben
509213
10149
161
30000
Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm
493167
10150
161
50000
503636
10151
161
Róka Károly: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 80x60 cm Kissé kopott keretben
517185
10152
161
Rozanits Tibor (1931): Esti fények. rézkarc-papír, jelzett, keretben 45x60 cm 517441
10153
161
Rozanits Tibor (1931): Öböl partján. rézkarc-papír, jelzett 23x35 cm keretben
395551
10154
161
516725
10155
161
120000
Schéner Mihály (1923-2009): Akropolisz, olaj-farost, jelzett, keretben 68,5x99cm (Nagyházi Eredetiség igazolással)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF