Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Petrik Albert (1876-1916): Tanulmányok, ceruza-papír, üvegezett keretben, 24x30cm
10098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Akt, tusrajz, üvegezett keretben 36x50cm
10099.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
10

Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm
10100.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10101.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Rökk Károly (1891-1970): Erdő télen, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 40x54cm
10102.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Rökk Károly (1891-1970): Erdő ősszel, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 40x54cm
10103.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

10104.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rudnay Gyula jelzéssel: Erdőszél. Olaj, furnér. Jelzett. 35x55 cm
10105.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Szeged? városrészlet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
10107.

Rufpreis:
4 000 HUF

10108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stauber? 1946 jelzéssel: Női portré, olaj-furnér, fa keretben, 100x120 cm
10109.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF