Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
493865
10098
159
Petrik Albert (1876-1916): Tanulmányok, ceruza-papír, üvegezett keretben, 24x30cm 504167
10099
159
Reich Károly (1922-1988): Akt, tusrajz, üvegezett keretben 36x50cm 509213
10100
159
30000
Réti Mátyás (1922-2002): Ház a parton, olaj-farost, jelzett, keretben 66x86cm
493167
10101
159
55000
493889
10102
159
25000
Rökk Károly (1891-1970): Erdő télen, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 40x54cm
493886
10103
159
25000
Rökk Károly (1891-1970): Erdő ősszel, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 40x54cm
395551
10104
159
467893
10105
159
90000
Rudnay Gyula jelzéssel: Erdőszél. Olaj, furnér. Jelzett. 35x55 cm
455508
10106
159
455520
10107
159
Scultéty Éva (1917-2001): Szeged? városrészlet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
477912
10108
159
444435
10109
159
Stauber? 1946 jelzéssel: Női portré, olaj-furnér, fa keretben, 100x120 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF