Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

10048.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

cca 1930 Kemény jelzéssel: Női portré, Olaj-funér, keretben 60x75 cm
10049.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Oázis, olaj, farost, jelzett, nagyméretű igényes keretben, 74x92 cm
10050.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Ösvény, olaj, vászon, jelzett, igényes keretben, 59x73cm
10051.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kertész jelzéssel: Macska a bejáratnál, vegyes technika-papír, keretben, 29x48 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kisfaludi Kovács István: Balerina, olaj, vászon, jelzett, 60x80 cm
10053.

Rufpreis:
8 000 HUF

10054.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kolozsváry Moldován István jelzéssel: Erdélyi falu, olaj-vászon, keretben 50x65 cm
10055.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10056.

Rufpreis:
6 000 HUF

10057.

Rufpreis:
10 000 HUF

10058.

Rufpreis:
6 000 HUF

10059.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF