Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Aba Novák V. jelzéssel: Tartoria Porto olaj-farost (másolat) keretben 65x50 cm
10000.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10001.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Altorjai István (1943-1982) 2db grafika szignálva 8x5,5 és 12,5x10 cm
10002.

Rufpreis:
1 200 HUF

10003.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bajor Ágost: Meghívó farsangi mulatságra, rézkarc, papír 12,5x8 cm
10004.

Rufpreis:
1 200 HUF

A. Bartal jelzéssel: Bibliai jelenet, olaj, vászon, jelzett, 75x56 cm
10005.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Berkes Antal (1874-1938): Utcarészlet, olaj-farost, jelzett, 46x48cm, keretben
10006.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

XX. sz. eleje: Bernáth jelzéssel: Cigánylány gitárral, olaj-karton, keretben 45x55 cm
10007.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Őszi rózsák, színezett linómetszet, üvegezett keretben, 46x36 cm
10008.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1974 Borge Elwi Carlson: Exlibris I Faerger - 6db eredeti ex librisszel, dedikált példány
10009.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csányi Lajos (1887-?): Női portré, olaj, farost, jelzett. Hátoldalán: Iskola, ősszel. 38x52 cm
10010.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csernó Judit (1925-2000): Szakadék, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 80x60 cm
10011.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF