Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
400085
10012
159
40000
467901
10013
159
Csík János (1975): Női arc, akril, karton, jelzett, keretben 90x70 cm
491584
10014
159
40000
Csillag József (1894-1977): Betakarítás. Olaj, vászon. jelzett 90x60 cm 427212
10015
159
Czinke Ferenc (1926-2000): Választás 1947-ben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 32x43 cm
472527
10016
159
44000
366768
10017
159
40000
451476
10018
159
Dhora - Dóra István : Színes ég alatt, olaj-farost, keretben 60x80 cm 472568
10019
159
509341
10020
159
1968 Fenyő jelzéssel: Antikvár interieur, szén-papír, 50x70 cm 504952
10021
159
4600
Fock A. jelzéssel: Budapesti utca, olaj-vászon, 55x40 cm 504945
10022
159
Fock A. jelzéssel: Női akt variáció, olaj-farost, keretben, 28x48 cm 504934
10023
159
Fock A. jelzéssel: Tájkép, olaj falemezen, keretben, 57x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF