Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

10012.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csík János (1975): Női arc, akril, karton, jelzett, keretben 90x70 cm
10013.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Betakarítás. Olaj, vászon. jelzett 90x60 cm
10014.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Czinke Ferenc (1926-2000): Választás 1947-ben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 32x43 cm
10015.

Rufpreis:
3 000 HUF

10016.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10017.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Dhora - Dóra István : Színes ég alatt, olaj-farost, keretben 60x80 cm
10018.

Rufpreis:
10 000 HUF

10019.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1968 Fenyő jelzéssel: Antikvár interieur, szén-papír, 50x70 cm
10020.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Fock A. jelzéssel: Budapesti utca, olaj-vászon, 55x40 cm
10021.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Fock A. jelzéssel: Női akt variáció, olaj-farost, keretben, 28x48 cm
10022.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fock A. jelzéssel: Tájkép, olaj falemezen, keretben, 57x40 cm
10023.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF