Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Fock A. jelzéssel: Női akt, olaj-farost, keretben, 29x51 cm
10024.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fock A. jelzéssel: Földalatti megálló, olaj-farost, üvegezett keretben, 42x49cm
10025.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
10026.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Füzessy jelzéssel: Őszi táj. olaj, vászon. 80x60 cm Dekoratív keretben
10027.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
10028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gömöry Jenő (1902-?): Szent család, olaj-vászon, jelzett, keretben, 75x90 cm
10029.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
10030.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca Eduard Gurk (1801-1841) Cseh királyi és Osztrák hercegi vitézek, kőnyomat, szignált Mollo Tranquillo kiadása / Bohemian and Austrian heralds Lithography 40x50 cm
10031.

Rufpreis:
6 000 HUF

1957 Gyimesi G.: Lovas katona, olaj, farost, jelzett, keretben, 31x37 cm
10032.

Rufpreis:
4 000 HUF

Havlik Júlia: Halásztanya, Olaj, vászon, jelzett, 50x40 cm
10033.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rác András (1926): Mozaik. A Budaörsi reptéren található mozaik e mű mintája készült el. Hátoldalt az alkotó saját kezű dedikálásával. Kerámia, kalcit, farost. Keretben 80x60 cm
10034.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
10035.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF