Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
504930
10024
159
Fock A. jelzéssel: Női akt, olaj-farost, keretben, 29x51 cm 504922
10025
159
Fock A. jelzéssel: Földalatti megálló, olaj-farost, üvegezett keretben, 42x49cm
408867
10026
159
14000
Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
509335
10027
159
Füzessy jelzéssel: Őszi táj. olaj, vászon. 80x60 cm Dekoratív keretben 477636
10028
159
Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
455715
10029
159
23000
Gömöry Jenő (1902-?): Szent család, olaj-vászon, jelzett, keretben, 75x90 cm
477637
10030
159
1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
307422
10031
159
cca Eduard Gurk (1801-1841) Cseh királyi és Osztrák hercegi vitézek, kőnyomat, szignált Mollo Tranquillo kiadása / Bohemian and Austrian heralds Lithography 40x50 cm 427205
10032
159
1957 Gyimesi G.: Lovas katona, olaj, farost, jelzett, keretben, 31x37 cm
496244
10033
159
Havlik Júlia: Halásztanya, Olaj, vászon, jelzett, 50x40 cm
485095
10034
159
70000
Rác András (1926): Mozaik. A Budaörsi reptéren található mozaik e mű mintája készült el. Hátoldalt az alkotó saját kezű dedikálásával. Kerámia, kalcit, farost. Keretben 80x60 cm
477558
10035
159
Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF