Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Márton Lajos: Krisztus a bárányokkal. Akvarell-funér 12x16 cm
10072.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muray Róbert: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. 60x90 cm (egy szakadás). Hátoldalt cenzúra-bélyegzéssel
10073.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy László 68 jelzéssel: Badacsonytomaj, tempera-farost, jelzett, üvegezett keretben 76x57cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
10075.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
10076.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Németh jelzéssel: Szürke táj, vegyes technika-farost 40x30 cm
10077.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Németh jelzéssel: Madárijesztő, vegyes technika-farost 40x30 cm
10078.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Németh Mátyás vajdasági festő: Városszéli kápolna, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 29,5x23cm
10079.

Rufpreis:
2 300 HUF
6,23
7,19

Németh Mátyás vajdasági festő: Esztergomi Bazilika, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 17x24cm
10080.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németh Mátyás vajdasági festő: Esztergomi Bazilika, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 24x17cm
10081.

Rufpreis:
1 800 HUF

10082.

Rufpreis:
8 000 HUF

10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF