Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
427722
10072
159
Márton Lajos: Krisztus a bárányokkal. Akvarell-funér 12x16 cm
485231
10073
159
Muray Róbert: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. 60x90 cm (egy szakadás). Hátoldalt cenzúra-bélyegzéssel
509290
10074
159
Nagy László 68 jelzéssel: Badacsonytomaj, tempera-farost, jelzett, üvegezett keretben 76x57cm 393232
10075
159
Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
488901
10076
159
28000
Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
450506
10077
159
2500
Németh jelzéssel: Szürke táj, vegyes technika-farost 40x30 cm
450504
10078
159
2500
Németh jelzéssel: Madárijesztő, vegyes technika-farost 40x30 cm
451609
10079
159
2300
Németh Mátyás vajdasági festő: Városszéli kápolna, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 29,5x23cm 440367
10080
159
Németh Mátyás vajdasági festő: Esztergomi Bazilika, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 17x24cm
451617
10081
159
Németh Mátyás vajdasági festő: Esztergomi Bazilika, akvarell-papír, paszpartuban, jelzett, 24x17cm 477638
10082
159
477639
10083
159
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF