Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Szilágyi J. jelzéssel: Mulatság, zsánerkép flamand stílusban, olaj-farost, keretben, 111x85,5 cm
10122.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
10123.

Rufpreis:
1 600 HUF

10124.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Tóth jelzéssel: Patakban evező. Olaj, karton 50x35 cm üvegezett keretben
10125.

Rufpreis:
5 000 HUF

1887 Tölgyessy Artúr Tanyasi tájat ábrázoló festményének reprodukciója, alatta a festő saját kezű ajánlásával, jelzett, keretben 40x50 cm
10126.

Rufpreis:
5 000 HUF

10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Megérkezés, akvarell, papír, jelzett, 28x40 cm keretben
10128.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10129.

Rufpreis:
2 400 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
10130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
10131.

Rufpreis:
1 000 HUF

1 db Váradi jelzéssel: női aktot, portrét ábrázoló szénrajz 43x61 cm
10132.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
10133.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF