Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
508838
10122
159
Szilágyi J. jelzéssel: Mulatság, zsánerkép flamand stílusban, olaj-farost, keretben, 111x85,5 cm
445027
10123
159
F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
471648
10124
159
15000
477555
10125
159
Tóth jelzéssel: Patakban evező. Olaj, karton 50x35 cm üvegezett keretben 402791
10126
159
1887 Tölgyessy Artúr Tanyasi tájat ábrázoló festményének reprodukciója, alatta a festő saját kezű ajánlásával, jelzett, keretben 40x50 cm
399590
10127
159
467895
10128
159
14000
1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Megérkezés, akvarell, papír, jelzett, 28x40 cm keretben
449508
10129
159
495650
10130
159
Váradi jelzéssel: Férfi portré, szénrajz 60x43cm 495570
10131
159
Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
499355
10132
159
1500
1 db Váradi jelzéssel: női aktot, portrét ábrázoló szénrajz 43x61 cm 403802
10133
159
Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF