Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
449639
10170
159
Ismeretlen jelzéssel: Marcheta, olaj-vászon, keretben, 22x28 cm
509456
10171
159
Ismeretlen jelzéssel: Szolnok. Színezett Linómetszet. Jelzett, 40x30 cm keretben
509367
10172
159
EM. jelzéssel: Gráciák. Akvarell, karton. 53x70 cm alul rérült
495901
10173
159
494578
10174
159
D.M. jelzéssel: Út a tóhoz, olaj, farost, jelzett keretben, 16x23cm
494581
10175
159
14000
D.M. jelzéssel: Hajók a viharos tengeren, olaj, farost, jelzett, keretben, 30x25cm
506802
10176
159
Barabás Miklós 1841-es önarcképének ceruza másolata G.F. által, dekoratív keretben 25x12cm 506800
10177
159
Barabás Miklós időskori képmásának ceruza másolata G.F. által 18x13cm
449644
10178
159
G. M. jelzéssel: Virág-csendélet, akvarell-papír, keretben 23x30 cm
394085
10179
159
493787
10180
159
1500
1919 L.B. jelzéssel: Fürdőruhás hölgy Cassino, ceruza-papír, Petrik Albert vázlatkönyvéből, jelzett, üvegezett keretben 21x26cm 507313
10181
159
1938 M. jelzéssel: Vidéki kúria. Akvarell, papír. 50x36 cm Keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF