Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
446799
10158
159
Jelzés nélkül: Női portré, ceruza-papír 24x26 cm
418895
10159
159
cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm
408868
10160
159
496189
10161
159
509457
10162
159
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Szénarakodás. Olaj, vászon 70x50 cm Keretben 509165
10163
159
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni táj, olaj-farost, jelzett, keretben 24x30cm 509173
10164
159
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 26x31cm
422147
10165
159
1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, keretben 70x84 cm (kis szakadás)
472837
10166
159
1940 Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Pasztel, papír. 22x28 cm
444598
10167
159
15000
476836
10168
159
Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
509359
10169
159
Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF