Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Jelzés nélkül: Női portré, ceruza-papír 24x26 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Jelzés nélkül: Horthy Miklós ceruza-papír, üvegezett keretben 20x30 cm
10159.

Rufpreis:
8 000 HUF

10160.

Rufpreis:
6 000 HUF

10161.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Szénarakodás. Olaj, vászon 70x50 cm Keretben
10162.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni táj, olaj-farost, jelzett, keretben 24x30cm
10163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 26x31cm
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, keretben 70x84 cm (kis szakadás)
10165.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1940 Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Pasztel, papír. 22x28 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

10167.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
10168.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
10169.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF