Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
449977
10146
159
485232
10147
159
Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. 60x90 cm
503897
10148
159
Akvarell tájkép üvegezett igényes fakeretben / Watercolor landscape with glass cover and nice wooden frame 32x26cm 508841
10149
159
Jelzés nélkül: Tájkép vízeséssel, olaj-vászon, igényes keretben 68x58 cm 508845
10150
159
Jelzés nélkül: Erdőrészlet kilátással, olaj-vászon, igényes keretben, 68x58 cm 509343
10151
159
46000
467891
10152
159
40000
Jelzés nélkül: Fasor, olaj-vászon, igényes, nagyméretű keretben, 75x50cm
509446
10153
159
Jelzés nélkül: Macska. olaj, vászon 40x50 cm keretben. (apró hibával) 509429
10154
159
Jelzés nélkül: Bevégeztetett. olaj, farost. 100x75cm 509158
10155
159
Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm
509545
10156
159
25000
A felszabadult Magyarország negyed százada. Bp. 1970. k.n. Varga Nándor, Pásztor Gábor, Gars Gábor, Lukovszky László, Czinke Ferenc, Bárczy Pál, Gy. Molnár István, Würtz Ádám, Hincz Gyula, Stettner Béla, Rozarits Tibor, Rékássy Csaba, Raszler Károly, Kerti Károly, Végvári János, Bánffy József, Krajcsirovits Henrik rézkarca, mintás hártyapapírral, szép állapotban. Méret: 280 x 400 mm. A 17 mű mindegyike sajátkezűleg aláírt. 2 sztl. lev. (Tartalomjegyzék, Bevezető szöveg) Kék, jó állapotú kiadói mappában, aranyozott felirattal. Korlátozott példányban jelent meg. Ritka. 504626
10157
159
Jelzés nélkül: Buda anno 1602, rézkarc-papír, paszpartuban 25x35cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF