Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

10146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Mirelite. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika.  60x90 cm
10147.

Rufpreis:
10 000 HUF

Akvarell tájkép üvegezett igényes fakeretben / Watercolor landscape with glass cover and nice wooden frame 32x26cm
10148.

Akvarell tájkép üvegezett igényes fakeretben /
Watercolor landscape with glass cover and nice wooden frame 32x26cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Tájkép vízeséssel, olaj-vászon, igényes keretben 68x58 cm
10149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdőrészlet kilátással, olaj-vászon, igényes keretben, 68x58 cm
10150.

Rufpreis:
3 000 HUF

10151.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Jelzés nélkül: Fasor, olaj-vászon, igényes, nagyméretű keretben, 75x50cm
10152.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Macska. olaj, vászon 40x50 cm keretben. (apró hibával)
10153.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Bevégeztetett. olaj, farost. 100x75cm
10154.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Tóparti ház, tempera-papír, üvegezett keretben 26x34cm
10155.

Rufpreis:
1 000 HUF

A felszabadult Magyarország negyed százada. Bp. 1970. k.n. Varga Nándor, Pásztor Gábor, Gars Gábor, Lukovszky László, Czinke Ferenc, Bárczy Pál, Gy. Molnár István, Würtz Ádám, Hincz Gyula, Stettner Béla, Rozarits Tibor, Rékássy Csaba, Raszler Károly, Kerti Károly, Végvári János, Bánffy József, Krajcsirovits Henrik rézkarca, mintás hártyapapírral, szép állapotban. Méret: 280 x 400 mm. A 17 mű mindegyike sajátkezűleg aláírt. 2 sztl. lev. (Tartalomjegyzék, Bevezető szöveg) Kék, jó állapotú kiadói mappában, aranyozott felirattal. Korlátozott példányban jelent meg. Ritka.
10156.

A felszabadult Magyarország negyed százada.
Bp. 1970. k.n. Varga Nándor, Pásztor Gábor, Gars Gábor, Lukovszky László, Czinke Ferenc, Bárczy Pál, Gy. Molnár István, Würtz Ádám, Hincz Gyula, Stettner Béla, Rozarits Tibor, Rékássy Csaba, Raszler Károly, Kerti Károly, Végvári János, Bánffy József, Krajcsirovits Henrik rézkarca, mintás hártyapapírral, szép állapotban. Méret: 280 x 400 mm. A 17 mű mindegyike sajátkezűleg aláírt. 2 sztl. lev. (Tartalomjegyzék, Bevezető szöveg) Kék, jó állapotú kiadói mappában, aranyozott felirattal. Korlátozott példányban jelent meg. Ritka.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Jelzés nélkül: Buda anno 1602, rézkarc-papír, paszpartuban 25x35cm
10157.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF